Zespół

Pracownia Rozwoju powstała w 2008 roku założyła ją Ania Cieślik, która przez dekadę stopniowo budowała i rozwijała markę. Pracownia łączy ludzi o różnorodnych super-mocach, którzy wspólnie tworzą angażujące narzędzia edukacyjne i oryginalne rozwiązania rozwojowe.

Założycielka Pracowni Rozwoju

Założycielka Pracowni Rozwoju pasjonatka popularyzowania psychologii w życiu człowieka. Od 13 lat szkoli kadry biznesu, edukacji oraz pracuje coachingowo z klientami indywidualnymi. Miłośniczka ludzi, odkrywania ich potencjału i wzmacniania siły psychicznych. Popularyzuje wiedzę empirycznie sprawdzoną, pisząc artykuły i książki popularnonaukowe, opracowując programy edukacyjne oraz pracując jako wykładowca w Instytucie Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Biznesu. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu zarządzania emocjami, motywowania oraz kompetencji komunikacyjnych. Stosuje niekonwencjonalne metody wspierania rozwoju, jednak każde jej działania są przemyślane i powstają w oparciu o dowody naukowe. Uwielbia pracę z wykorzystaniem metafor i analogii. Czerpie inspiracje ze sztuki, literatury oraz z życia, dzięki czemu wiedza, którą się dzieli jest zrozumiała dla każdego. Współautorka książki dla nauczycieli „Sposób na wagary. Jak radzić sobie z absencją uczniów” oraz wielu programów edukacyjnych, min.: „Moje Emocje”, „Szlifowanie diamentów” oraz „Trening siły woli”. Profesor Philip Zimbardo zaprosił ją do współpracy przy projekcie „Heroiczny projekt wyobraźni”. Pozostaje tajemnicą skąd bierze się jej zapał i entuzjazm. Skutkiem ubocznym jej magicznych mocy bywa kreatywny chaos.

Prawa Ręka Pracowni Rozwoju

Wraz z Anią tworzy Trzon Pracowni Rozwoju. Mówią o niej, że jest mistrzem organizacji, ogarnie każdą sytuację, na czynniki pierwsze rozłoży najtrudniejszy problem i wytłumaczy innym zasady gry. Jest kosmicznym połączeniem starej duszy z dzieckiem nowoczesnych technologii. Absolwentka Psychologii oraz Pedagogiki ze specjalizacją Edukacji dorosłych na Uniwersytecie Wrocławskim. Psycholog biznesu z kilkuletnim doświadczeniem jako trener wewnętrzny w firmie produkcyjnej, specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń rozwijających kompetencje miękkie u pracowników. Interesuje się aspektami motywowania, rozwojem kompetencji komunikacyjnych oraz szukaniem balansu między potrzebami pracodawcy oraz pracownika. Ma wprawę w budowaniu zespołów w nowoczesnych organizacjach. W wolnym czasie gra w planszówki, z których czerpie inspiracje do wymyślania nowych metod szkoleniowych. Chodzą plotki, że używając swoich talentów jest w stanie stworzyć najlepsze narzędzia rozwojowe.

Kreatywny Duch Pracowni Rozwoju

Człowiek, który odpowiada za backstage w Pracowni Rozwoju, potrafi zrobić coś z niczego, robi w drewnie i nie tylko. Jest głównym wykonawcą oryginalnych materiałów i nietypowych narzędzi edukacyjnych. Artystyczna dusza, która przejawia się w tym, że wszystko co robi, nawet gdy gotuje jest niekonwencjonalne. Posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie. Na co dzień pracuje w HR-ach, dbając o rozwój pracowników, wizerunek pracodawcy i relacje na linii pracownik-pracodawca. Ma na koncie wiele sukcesów w budowaniu zespołów, wspiera swoich podwładnych dając im jednocześnie autonomię w działaniu. Współpracownicy cenią go za wiedzę i opanowanie, potrafi łagodzić nawet największe napięcia. Uwielbia usprawniać procesy, jest jedi’em Excela. Bliskie są mu wschodnie koncepcje ciągłego doskonalenia zarówno w postaci wschodnich sztuk walki jak i filozofii KAIZEN. Jego ulubiony filmik na TED.com to wystąpienie Itay’a Talgam’a pt. „Przewódź jak wielcy dyrygenci”: https://www.ted.com/talks/itay_talgam_lead_like_the_great_conductors?language=pl

Artystyczne Ciało Pracowni Rozwoju

Przede wszystkim porusza. Porusza siebie/sobą i innych/innymi. W przeszłości związana z Wrocławskim Teatrem Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, wrocławską alternatywną sceną ruchowo – taneczną. Brała udział w spektaklach w reżyserii Aleksandra Sobiszewskiego, Jana Klaty, Remigiusza Brzyka, Łukasza Witta – Michałowskiego. Obecnie freelacerka, trenerka zdrowego stylu życia, artystka. Porusza się w świecie teatru, tańca, filmu i branży eventowej gdzie projektuje i produkuje. Prowadzi autorskie warsztaty ze świadomości ciała, technik relaksacyjnych oraz warsztaty pracy z ciałem. Jej charyzma, połączenie różnorodnych doświadczeń z obyciem scenicznym zapewnia niezapomniane wrażenia szkoleniowe.

Aktorski Pierwiastek Pracowni Rozwoju

Absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu i psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Jeśli wydaje Wam się, że skądś ją znacie, to zapewne z telewizji. Łączy aktorstwo z psychologią. Gra w telewizji i teatrze. Współpracuje z kilkoma teatrami w Polsce. Zdobyła wyróżnienie aktorskie podczas Festiwal Debiutantów Pierwszy Kontakt, za rolę Eweliny w spektaklu "Ewelina płacze" w TR Warszawa. Marzy o tym, żeby zagrać w filmie Yorgosa Lanthimosa i tworzyć książki obrazkowe. Bardzo lubi pracować nad nowymi projektami, szczególnie jak nie ma żadnej pewności, czy będą udane. Prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży. Praktykuje medytację. Uczestnicy szkoleń powiadają, że roztacza wokół siebie „niewidzialną aurę” pozytywnej energii. Doskonale sprawdza się w prowadzeniu szkoleń z zakresu komunikacji, uważności, radzenia sobie ze stresem i kreatywności. Nikt jak ona nie potrafi przygotować uczestników do wyjścia na scenę i „odgrywania ról”.

Zielone Serce Pracowni Rozwoju

Trener biznesu, HRowiec i „floroholik” z wielką pasją do ludzi i świata roślin. Założyciel firmy Hr.tree i autor innowacyjnej metody: forest training. Od ponad 10 lat wspiera pracowników wszystkich szczebli rozwoju i podnoszeniu efektywności ich codziennej pracy. Wspaniały opowiadacz korporacyjnych anegdot. Człowiek, który potrafi przełożyć nawet najbardziej skomplikowaną teorię psychologiczną na język konkretu i pokazać jej praktyczne zastosowanie w życiu zawodowym. Poszukuje równowagi między pracą zawodową a życiem osobistym na łonie natury, las i łąka to jego drugi dom. Zna język roślin i wiele badań dotyczących ich wpływu na dobrostan człowieka, dlatego przekonuje innych do wprowadzanie zieleni do swojego otoczenia. Chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem zdobytym w pracy zarówno dla małych organizacji jak i dużych korporacji. Współpracował między innymi z Tesco, Tauron S.A., Credit Agricole, BIK, Santander Consumer Bank czy Uniwersytetem Wrocławskim.

Rysująca Ręka Pracowni Rozwoju

Potrafi narysować wszystko, oryginalnie i z pazurem. Jej styl można poznać po charakterystycznych trójkątach na nosach rysowanych postaci. Kocha tworzyć (rysować i szyć) fantastykę i słowiańską kulturę. Maniaczka gier RPG zarówno w papierze jak i na komputerze. Często można ją spotkać na konwencie jako cosplayera. Na co dzień pracuje w sektorze finansowym próbując dodawać kolorów do szarego świata.