Warsztat dla liderów: Early warnings

Warsztat dla liderów: Early warnings – na jakie sygnały powinien zwrócić uwagę manager, aby odpowiednio zadbać o komfort psychiczny?

Podczas szkolenia uczestnicy poznawali symptomy świadczące o wypaleniu zawodowym i dowiadywali się, jak reagować na kryzys.

Warsztaty w formie hybrydowej odbyły się w piątek 13.05.2022, w godz. 13.00-16.00. Zajęcia były prowadzone w języku angielskim.

 

 

Warsztaty poprowadziła dla Was Marzena Jankowska, trenerka biznesu, badająca i propagująca koncepcję Odporności Psychicznej (Mental Toughness).

Program warsztatów

Podczas warsztatów odpowiadaliśmy na pytania:

  • Jak być ambasadorem dobrostanu pracowników i jednocześnie nie wypalić się samemu jako lider?
  • Wielki powrót do biur, czy wielki odwrót – jak zbudować zespół od nowa

Materiały z warsztatów do pobrania

  • Jakie symptomy problemów ze zdrowiem psychicznym można dostrzeć w wymienionych sferach?

  • Czy pomaganie może szkodzić? Jak pomagać właściwie i efektywnie?

Zajrzyj do podcastu

Ciekawym uzupełnieniem treści poruszanych na warsztatach jest odcinek podcastu, z którego dowiesz się jak rozpoznać wczesne oznaki problemów ze zdrowiem psychicznym u siebie i u swoich pracowników. Zachęcamy do wysłuchania.

Odtwórz na YouTube:

 

 

Podziel się swoją opinią

Chcemy poznać Twoją opinię o jakości szkolenia i poruszanych zagdnieniach oraz Twój ogólny poziom satysfakcji. Twój feedback pozwoli nam lepiej planować szkolenia w przyszłości. Ankieta jest w pełni anonimowa, składa się z 4 pytań, jej wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 5 minut. Dziękujemy za każde wypełnienie 🙂

Kliknij tutaj, aby wypełnić ankietę ewaluacyjną