Realizacje / Teambuilding, czyli mądra integracja

Po drugiej stronie lustra

Klient: Wago Elwag sp. z o.o.

Po drugiej stronie lustra
Po drugiej stronie lustra

Czy w lustrze da się zobaczyć odbicie zgranego zespołu?

Spoglądając w lustro można się dowiedzieć, jak wyglądamy z zewnątrz. Ale co trzeba zrobić, żeby sprawdzić, jak wygląda nasza zdolność do współpracy z innymi? Można spróbować wyjść ze swoich codziennych ról i metaforycznie przejrzeć się w lustrze kompetencji społecznych.

To właśnie zrobiły uczestniczki gry integracyjnej przygotowanej dla Wago. Spędziły one trzy dni w Trzebieszowicach, gdzie próbowały uratować Zamek na Skale przed utratą majątku. Wymagało to dużej dozy logicznego myślenia i strategicznego planowania, ale podczas rozwiązywania problemów zespół musiał wykazać się także innymi, równie ważnymi zdolnościami. Przez cały weekend uczestniczki brały udział w aktywnościach, które miały na celu budowanie zaufania w zespole, rozwijanie umiejętności komunikacji oraz usprawnianie współpracy.

Gra została zakończona połączeniem rozbitych kawałków lustra w jedną całość. To lustro wróciło z zespołem do Wrocławia, gdzie każde przejrzenie się w nim może przypominać, że zaufanie, komunikatywność i współpraca są ważne nie tylko w czasie wyjazdu integracyjnego, ale także w codziennej pracy.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Poczytaj:

Teambuilding, czyli mądra integracja

Może zainteresuje Cię również z kategorii: Teambuilding, czyli mądra integracja

Ze względu na zmiany w naszym składzie, aktualizujemy stronę o zespole. Prosimy o cierpliwość.
+