Realizacje / Teambuilding, czyli mądra integracja

Tajemnice starego młynarza

Klient: Wago Elwag sp. z o.o.

Tajemnice starego młynarza
Tajemnice starego młynarza

Co jest potrzebne, aby powstał dobry chleb? 

Nie wystarczy mąka i dobrej jakości składniki – liczy się też wysiłek włożony w jego przygotowanie. Podobnie jest z zespołem – wartościowi członkowie to podstawa, ale to od ich interakcji i wspólnej pracy zależy efekt. Mieli okazję się o tym przekonać pracownicy Wago na prowadzonym przez nas szkoleniu teambuilding’owym.

W malowniczych zakątkach Gościńca pod Zającem zapoznawali się z legendą starego młynarza, który z pomocą innych postaci, krok po kroku przeprowadzał ich przez swoją historię, jednocześnie pokazując znaczenie pracy grupowej. Dzięki autorskiej formule gry terenowej, zatopieni w innym świecie członkowie zespołu mieli okazję spojrzeć na swoje własne doświadczenia z nowej perspektywy i dostrzec niewidoczne wcześniej mechanizmy i schematy. 

Pozostawione przez młynarza zadania zwracały uwagę na tajniki komunikacji i ich wagę, zarówno w kontekście relacji, jak i dążenia do celu. Wprowadzone założenia grywalizacji wzmacniały formułę mądrej integracji, a bliskość lasu ułatwiała zrelaksowanie się i odstresowanie, w czym dodatkowo pomagało wykorzystanie produktów Intibag. Zespół opuszczał zajazd pokrzepiony naukami starego młynarza i pełen nowych sił do owocnej pracy.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Poczytaj:

Teambuilding, czyli mądra integracja

Może zainteresuje Cię również z kategorii: Teambuilding, czyli mądra integracja

Ze względu na zmiany w naszym składzie, aktualizujemy stronę o zespole. Prosimy o cierpliwość.
+